Warning: Constants may only evaluate to scalar values in /home/staslt/domains/stipas.lt/public_html/wp-content/plugins/contact-form-7-simple-recaptcha/includes/languages.php on line 74
Optimizavimo linijos - UAB "Stipas"

Optimizavimo linijos

Medienos apdirbimo optimizavimo sprendimai

UAB „Stipas“ glaudžiai bendradarbiauja su danų įmone „SystemTM“, kuri siūlo medienos apdirbimo optimizavimo linijas. „SystemTM“ įrengimai pasižymi efektyvumu, lankstumu, našumu bei sutaupytomis lėšomis gamybos metu. Visi sprendimai yra specialiai pritaikomi pagal kiekvieno kliento poreikius, siekiant pasiūlyti optimaliausią variantą.
Visi „SystemTM“ įrengimai yra gaminami Danijoje, nuo projektavimo iki automatinės ir elektroninės dalies gamybos ir programavimo. „SystemTM“ koncentruojasi į personalo ir medienos išteklių optimizavimą, siekiant užtikrinti kuo efektyvesnį darbą ir našesnę produkciją. UAB „Stipas“ yra „SystemTM“ atstovas Lietuvoje todėl atlieka įrangos montavimo ir instaliavimo darbus ir užtikrina profesionalų aptarnavimą ir pasibaigus garantiniam laikotarpiui
„SystemTM“ siūlo įvairius padavimo, skersavimo-optimizavimo, pakrovimo, nukrovimo bei kitus įrenginius medienos pramonei. Opti-Feed tai pažangiausias automatinis padavimo įrenginys skirtas medienos ruošinius paduotį į stakles ar medienos apdirbimo linijas.
Opti-Stack automatiniai įrengimai skirti medienos ruošinių sudėjimui, sukrovimui po kitų staklių ar medienos apdirbimo linijos pabaigoje. Opti-Stack automatiniai krovimo įrengimai gali būti tiek mechaniniai, tiek vakuuminiai. Papildomai gali būti naudojami sluoksnių krovimo būdai „Zig-Zig“, Brick stacking, tarpinių nubraukėjas bei kiti priedai.
Opti-Kap itin greitas skersavimo-optimizavimo įrenginys skirtas medienos skersiniam pjovimui. Staklės pasižymi labai dideliu pjovimo tikslumu, tvirta konstrukcija bei lengvu valdymu. Opti-Kap automatiškai nustato ruošinio ilgį ir pažymėtas dalis, kurias išpjausto itin tiksliai. Tai įrenginys užtikrinantis minimalius medienos atraižų likučius ir ženkliai padidinantis našumą.