Apie mus

UAB "Stipas"

stipas

UAB “Stipas” buvo įkurta 1995 m. Šiauliu mieste. Pradžioje įmonė užsiėmė medinių langų, jų komponentų gamyba ir komplektacija. Nuo 2000 m. įmonės veikla susijusi tik su įrengimų medienos apdirbimui prekyba, projektavimu, instaliavimu bei aptarnavimu. Bendrovė labiau orientuojasi į medienos masyvo apdirbimą, pradedant medienos džiovinimu, pjovimu, obliavimu, klijavimu, frezavimu baigiant dažymu. Įmonė taip pat specializuojasi automatinių skersinio pjovimo, dygiavimo, granuliavimo bei kitų medienos apdirbimo linijų gamyboje.

Šiandien UAB “Stipas” – stabiliai dirbanti įmonė, turinti savo techninę tarnybą, kurią sudaro kvalifikuoti darbuotojai.

Įmonė atlieka gamybos technologijos pritaikymo ir tobulinimo konsultacijas.

UAB “Stipas” klientai – smulkios, vidutinės bei stambios medienos apdirbimo ir baldų gamybos įmonės. Mūsų santykiai su klientais paremti tarpusavio supratimo ir pasitikėjimo principu.

Įmonės pagrindiniai partneriai – tai Italijos ir Taivano įrengimų gamintojai.

Prekiaujame tiek naujomis, tiek naudotomis staklėmis bei jų komponentais.

UAB “Stipas” atlieka techninio aptarnavimo, konsultavimo, montavimo, instaliavimo, taip pat remonto, garantinio aptarnavimo darbus. Įmonėje dirba kvalifikacijos specialistai, kurie nuolat tobulėja seminaruose ir mokymuose.

2017 m. vasario 10 d. UAB “Stipas” apdovanotas “Gazelės 2016” titulu kaip viena iš sparčiausiai augančių įmonių. gazelė 2016