Warning: Constants may only evaluate to scalar values in /home/staslt/domains/stipas.lt/public_html/wp-content/plugins/contact-form-7-simple-recaptcha/includes/languages.php on line 74
Skersavimo - optimizavimo staklės - UAB "Stipas"

Skersavimo – optimizavimo staklės

Skersavimo - optimizavimo staklės Salvador

SalvadorSalvador – itališkų, aukštos kokybės, itin patikimų ir inovatyvių produktų gamintojai. Per daugiau nei 30 metų darbo patirtį Salvador užsitikrino kokybiškų skersinio pjovimo staklių gamintojo vardą ir yra vieni iš rinkos lyderių. Siekiant užtikrinti maksimalų gamybos pajėgumą ir efektyvumą, gamintojai prisitaiko prie konkrečių kiekvieno kliento poreikių. Staklių gamyboje naudojamos tik pačios aukščiausios kokybės detalės, kurios užtikrina ilgesnį staklių tarnavimo laiką.

Lyginant su tradiciniais pjovimo įrengimais, Salvador skersavimo-optimizavimo staklės leidžia padidinti gamybos produktyvumą, sumažinti darbuotojų skaičių iki minimumo bei pagerinti medienos išeigą. Skersinio pjovimo staklės SuperPush ir SuperCut su skaitmeniniu valdymu, naudojant personalinį kompiuterį yra tikslus ir našus automatinis pjovimo-optimizavimo centras.

Salvador skersavimo-optimizavimo staklės leidžia sumažinti pjovimo kaštus virš 50%:

Medienos išeiga padidinama nuo 5% iki 15%;
Personalo išlaidos sumažinamos virš 50%;
Nedelsiant sumažinamos vidinės ir išorinės transportavimo išlaidos – LEAN produkcijos strategija;
Ypač greita ir paprasta;
Užtikrintas saugumas.

stipas stakles 2

SuperPush 200-250

SuperAngle 600

SuperCut 100-300-500