Salvador Supercut 500

SALVADOR (Italija) skersinio pjovimo-optimizavimo staklės mod. SUPERCUT 500

Techninės charakteristikos:

Pjovimo pajėgumai
Minimalus ruošinys – 15x30mm
Maksimalu ruošinys – 50x200mm
Minimalus ruošinio ilgis prieš pjūvį – 500 mm
Maksimalus ruošinio ilgis prieš pjūvį – 5000 mm
Minimalus paskutinės detalės pjovimo ilgis – 190mm

Personalinis kompiuteris su Windows XP Professional operacine sistema. Programinė įranga lengva naudojimui, nes iškart suvedus duomenis jie matomi grafiniuose piešiniuose. Operatorius tuli atliktis tik keletą paprastų nustatymų.
Pilna programinė įranga optimizavimui su kokybės, prioriteto, parametrų ir variacijų optimizacija. Statistika, diagnostika ir video žinutės. Galimybė išsaugoti didžiulį kiekį programų.
Spalvotas 19“ skystųjų kristalų ekranas, įrengtas patogioje operatoriui vietoje. Plati kilnojama „be dulkių“ klaviatūra, pelė. Dvigubas 500GB ar didesnis kietasis diskas, su apsaugine kopija.
Apsaugotas nuo vibracijų ir dulkių. Aukštos klasės procesorius užtikrina greitą optimizavimo apskaičiavimą, patikimumą. Programinė įranga skirta duomenų importavimui iš Macro Excel bei Ascii formato duomenims.

Kompiuterinis skaitmeninis valdymas medienos nuskaitymui keturiomis ašimis, pjovimo išmatavimų nustatymui. Skaitmeninis valdymas yra pažangiausia technologija, kuri leidžia pasiekti didžiausią staklių efektyvumą.

Valdymo spinta atskirta nuo įrengimo, apsaugota nuo vibracijos ir dulkių. Gerai ventiliuojama su termostatu.

Padavimo juostinis konvejeris yra sinchronizuotas su pavaros ratukais  ir varomas to paties variklio, priekinė šoninė dalis reguliuojama pagal ruošinio plotį. Labai greita akceleracija ir lėtėjimas.
Padavimo juostinio konvejerio plotis 250mm, atstumas tarp ratukų 4000mm.
Dviguba ruošinių žymėjimo platforma, priklausomai nuo ruošinio pločio, dirba kaip kreipiančiosios ruošinių padavimui.

Padavimas ir optimizavimas
Stipri ir tiksli nešančioji balkė skirta viršutinio prispaudimo grupei ir sudaryta iš nuskaitymo zonos ir pavaros grupės. Visa balkė yra reguliuojama pagal ruošinio aukštį mechaniškai su analoginiu indikatoriumi.
Foto sensorių grupė sudaryta iš fluoro centinių žymių nuskaitymo sensorių ir foto sensoriaus kuris nuskaito ruošinio ilgį.
Subalansuotas atstumas tarp pjūklo ir foto sensorių ir protinga programinė įranga leidžia apskaičiuoti ir optimizuoti realiu pjovimo laiku (0,001s). Tai užtikrina greitą optimizavimą ir pastebimą staklių kompaktiškumą.

Nuskaitymo zona staklių priekyje susideda iš 6 laisvų prispaudimo ratukų (3 poros didelio diametro 150 mm) su prispaudimo slėgio reguliavimu.
Papildomas padavimo šoninis ratukas su reguliavimo ir lygiavimo funkcija.

Pastūma 3 dantyti rolikai D118mm plotis 150mm (obliuotiems ruošiniams galima naudoti visus guminius rolikus). Pavaros rolikai chemiškai ir termiškai apdirbti ypač ilgam naudojimui. Visi jie sinchronizuoti su padavimo konvejeriu.
Skaitmeninis valdymas leidžia juos nuleisti tik tada kai paduodami ruošiniai, ir pakelti kai jų nėra.
Specialūs cilindrai reguliuoja prispaudimą, ir amortizuoja galimus ruošinio storio skirtumus
Padavimo greitis nuo 0 iki 200 m/min, ypač greitas pagreitis ir stabdymas, kuris yra automatiškai kontroliuojamas kompiuterio įvertinant ruošinio skerspjūvį, svorį ir t.t.
Kiekvieno paskutinio ruošinio galiuko eliminavimas oro srovės pagalba. Staklėse įrengtas oro rezervuaras stabilizuoti oro tiekimą staklėms jei būtų pašalinių išorinių oro tiekimo trikdžių.

Pjovimas: ypač greitas su 500 mm pjūklu. 5,5kW galingumo variklis. Speciali amortizavimo sistema. Variklis pritvirtintas stabilioje ir subalansuotoje pozicijoje. Jėga į pjūklą perduodama sustiprinto dantyto diržo.
Pjovimo laikas per ciklą -0,1-1sek. reguliuojamas kompiuterio. Dviguba drožlių nutraukimo sistema.
Lengvai keičiami aliuminio intarpai abejose pjūklo pusėse.
HM pjūklas D500 d35 Z108

Išėjimo transporteris. Programavimas iš kompiuterio. Detalių rūšiavimas pagal kokybę, dydį, atliekų atskyrimas. Galimybė numesti skirtingus dydžius su tuo pačiu numetėju. Ruošinių ilgis nuo 250 mm iki 3000 mm Nereikalingos atliekos transportuojamos į patį konvejerio galą. Dvigubas foto elementas tikslesniam ruošinio nuskaitymui. Konvejerio juostos plotis 210 mm atstumas tarp pirmo ir paskutinio ratukų 6000 mm. Pavaros variklis 1,1 kW. Greitis 140 m/min.
3 vnt. didelio greičio numetėjai. Galimybė lengvai pakeisti kiekvieno numetėjo padėtį konvejeryje. Saugumo tvorelė ant kiekvieno numetėjo. Darbinis aukštis 900mm +/-20mm

UPS (Uninterruptible power supply) sistema : labai svarbi, jei elektros įtampa yra nepastovi, arba dažni trikdžiai. Labai naudinga elektros dingimo metu.